Łóżko sosnowe 120x200 cm

Łóżko sosnowe 120x200 cm

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Najlepszym sposobem na dobry odpoczynek i gromadzenie sił na kolejny dzień jest spokojny sen. Aby zapewnić sobie dobry poranek każdego dnia i doskonały stan zdrowia, warto wprowadzić do swojej sypialni łóżko sosnowe 120x200 przeznaczone dla dwóch osób. Jest to wysokiej, jakości drewniane łóżko, którego cena jest przystępna dla większości klientów, ponadto taki produkt zachowuje swój pierwotny wygląd nawet po długim czasie użytkowania.

Dlaczego warto kupić łóżko sosnowe 120x200?

Łóżko sosnowe 120x200 prezentuje się niezwykle malowniczo, tworzy komfort w sypialni i ma uspokajający wpływ na człowieka, ponieważ nie ma nic lepszego niż naturalny materiał. Estetyczny wygląd, cieszy oko a przyjazność dla środowiska zadowoli gusta każdego, kto dba o życie w zgodzie z naturą. Olejki eteryczne zawarte w żywicy mają korzystny wpływ na ludzki układ nerwowy. Zaprezentowany rozmiar łóżka zapewni wygodny wypoczynek dla dwóch dorosłych osób. Osiągane dobre recenzje na rynku i od konsumentów służą, jako gwarancja, jakości tego produktu.

Korzyści z wyboru łóżka sosnowego 120x200

Estetyczny wygląd, łóżka sosnowego 120x200 będzie cieszył oko przez cały okres użytkowania, taki mebel z drewna pasuje idealnie do każdego wnętrza.

Długa żywotność łóżka z litej sosny lakierowanej jest zagwarantowana przez producenta. Ponadto drewniane łóżko jest stabilne w stosunku do spadków temperatury i wilgotności, nie jest narażone na gnicie.

Montaż łóżka sosnowego 120x200 nie wpływa na pogorszenie jego, jakość, w przeciwieństwie do mebli wykonanych z płyty wiórowej, która kruszy się i pęka w miejscach mocowania.

Sosnę można przyciemnić i przemalować według własnych upodobań.

Czym wyróżnia się łóżko sosnowe 120x200? 

Prezentowane łóżko sosnowe zostało pokryte dwoma warstwami lakieru bezbarwnego, dzięki czemu została zachowana struktura drewna która wygląda niezwykle okazale. Naturalne sęki podkreślają naturalność i piękno zastosowanego materiału.   

Sosna wprowadza do sypialni zapach drzew iglastych, tworząc zdrową i luksusową atmosferę. Lakierowane łóżko sosnowe 120x200 zapewni wygodę i relaks dwóm dorosłym osobom. Solidna i wyjątkowo stabilna konstrukcja wzmocniona listwą i dodatkowymi nogami pod nią gwarantuje wytrzymałość produktu bez obawy o uszkodzenie podczas użytkowania.

Kupując łóżko sosnowe 120x200, klient otrzymuje stelaż oraz śruby i kołki drewniane do montażu, który jest prosty i możliwy do wykonania przez każdą  osobę. Taki mebel z naturalnego drewna ma wiele zalet: przyjemną w dotyku fakturę, szlachetny wygląd, trwałość. Łóżko sosnowe będzie służyć przez długi czas i niezmiennie zachwycać właściciela nieskazitelnym wyglądem i wysoką funkcjonalnością.