Łóżko sosnowe 90x200 cm

Łóżko sosnowe 90x200 cm

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zapewnienie dziecku wygodnego, zdrowego miejsca wypoczynku jest priorytetem dla każdego rodzica. Gdy dziecko wyrasta z łóżeczka niemowlęcego, często wybieramy przejściowy model łóżka, stylistyką nawiązujący do zainteresowań dziecka. Jednak w miarę upływu czasu zainteresowania się zmieniają, a wzrost naszej pociechy nakazuje wymianę na łóżko o standardowej długości. Łóżko sosnowe 90x200 cm jest produktem idealnym dla dzieci od szóstego roku życia. Staranne wykonanie, gwarantujące trwałość idzie w parze z ekologicznym materiałem, wykorzystanym do wytworzenia mebla. Łóżko sosnowe dla dzieci jest meblem antyalergicznym, wytworzonym perfekcyjnie przez doświadczonych specjalistów. Znakomita jakość drewna sosnowego, użytego do wykonania łóżka widoczna jest w postaci braku sęków.

Praktyczne łóżko sosnowe pojedyncze

Łóżko sosnowe 90x200 odpowiednie jest dla materaca w takim rozmiarze. Do całkowitej szerokości i długości mebla należy doliczyć około 7 cm. Stelaż, wykonany z drewnianych dranek, połączonych taśmą, stanowi gwarancję stabilności i trwałości łóżka. Odporny jest na intensywne użytkowanie. Dziecko z pewnością wykorzysta mebel do zabawy lub skakania przy bitwie na poduszki. Grubość desek, tworzących łóżko oraz ich szerokość, to wartość 2,7 cm. Znakomita jakość drewna sosnowego, które jest materiałem idealnym do tworzenia mebli gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Łóżka sosnowe dla dzieci, lakierowane są bezpiecznym, hipoalergicznym produktem, odpornym na ślady użytkowania. W ofercie znajdą Państwo łóżka 90x200, lakierowane produktem bezbarwnym oraz w wielu odcieniach, imitujących różne rodzaje drewna. Wystarczy dobrać odpowiednie wybarwienie do aranżacji dziecięcego pokoju.

Wygodne możliwości zakupu

Na stronie https://sosnalita.com.pl/25-90x200-cm dostępna jest możliwość zakupu łóżka sosnowego dla dzieci wraz z materacem piankowym, o grubości 8 cm. Komfortowy wypoczynek dziecka będzie zapewniony dzięki kompleksowej ofercie. Zamawiając łóżko wraz z materacem, można zminimalizować koszty przesyłki, unikając podwójnych opłat. Zastanawiają się Państwo, dlaczego dołączony materac jest piankowy? W przypadku użytkowania materacu przez dziecko, należy założyć szybkie zużycie oraz zabrudzenie. Oczywiście pokrycie materaca można wyprać, jednak najzdrowiej dla dziecka będzie wymienić materac co 2-3 lata. Pianka w takim czasie nie zdąży się odkształcić, zapewniając dziecku komfortowy sen. Korzystając z oferty, wybieracie Państwo mebel najwyższej jakości, przeznaczony do samodzielnego montażu.