Łózka sosnowe kolor biały

Łózka sosnowe kolor biały

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Oferujemy najwyższej jakości białe łóżka sosnowe w różnych wymiarach. Produkowane przez nas meble dostępne są w różnych rozmiarach. Lakierowane na biało łóżka drewniane są ofertą dla tych, dla których ważne jest aby łóżko wpisało się w estetykę całościowego wystroju wnętrza.

Drewno sosnowe jako surowiec

Do produkcji naszych łóżek wykorzystujemy najwyższej jakości lite drewno sosnowe. Jest to 100% naturalny materiał. Ponieważ na łóżku spędzamy tak dużą część życia jego wybór ma ogromne znaczenie. Nie bez znaczenia jest materiał z jakiego jest wykonany. Drewno to surowiec, który ma pozytywny wpływ na organizm. Drewno sosnowe doda energii, będzie eliminować zmęczenie, pomoże odzyskać i utrzymać równowagę wewnętrzną. Ponadto sosna korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie układu odpornościowego i oddechowego. Jest to szczególnie cenne w przypadku użycia jej do budowy łóżka - miejsca codziennej regeneracji organizmu.

Najwyższa jakość produktu

Drewno do produkcji naszych łóżek sosnowych selekcjonowane jest z największą starannością. Jako surowca używamy drewna litego. Proces jego przygotowania, sezonowania, suszenia i obróbki termicznej prowadzony jest w warunkach uważnego nadzoru, z dbałością o właściwy przebieg tych procesów. Powierzchnia łóżek sosnowych została starannie pokryta białym lakierem wysokiej jakości.

Produkowane przez nas łóżka sosnowe białe są mocne i solidne. Dobrej jakości stelaż, wzmacniająca listwa oraz dodatkowe nóżki na środku konstrukcji zapewniają im dużą wytrzymałość. Wszystko to sprawia, że zakupione u nas łóżko będzie ci służyć przez wiele lat. Dodatkowo nasze łóżka sosnowe objęte są dwuletnią gwarancją.

Zastosowane w produkcji najlepsze materiały oraz prostota projektu zapewniają wysokie walory estetyczne. Łóżka sosnowe białe będą wspaniale prezentować się w Twoich wnętrzach, biały kolor pozwoli na łatwe dopasowanie ich do innych mebli.

Łóżka sosnowe białe w rożnych rozmiarach

Oferowane przez nas łóżka sosnowe białe dostępne są w różnych rozmiarach. Dopasujesz rozmiar łóżka do potrzeb, wymogów praktycznych pomieszczenia, jak i do swoich preferencji. Oferujemy łóżka o długości 200 cm i zróżnicowanych szerokościach 120, 140 lub 160 cm. Nasz łóżka dedykujemy dla dwóch osób, ale szerokość 120 cm będzie także dobrym rozmiarem do pokoju jednoosobowego, zapewni śpiącemu luksus dużej powierzchni.

Prosta konstrukcja

Nasz produkty są łatwe w montażu. W komplecie z łóżkiem znajduje się stelaż, śruby i drewniane kołki. Czoła łóżka, które otrzymasz, będą już złożone. Wystarczy, że połączysz i skręcisz otrzymane elementy. Z pewnością nie sprawi Ci to trudności.